Sveikatos apsaugos ministrė dalyvauja regioniniame dialoge dėl ŽIV ir tuberkuliozės

Sveikatos apsaugos ministrės Rimantės Šalaševičiūtės vadovaujama delegacija rugsėjo  29-ą – spalio 1-ą dienomis Tbilisyje (Gruzija) dalyvauja Regioniniame dialoge dėl sklandaus perėjimo nuo tarptautinio finansavimo į regioninį dėl ŽIV ir tuberkuliozės Rytų Europoje bei  Centrinėje Azijoje.

Ministrė R. Šalaševičiūtė taip pat dalyvaus Aukšto lygmens konsultacijose „Kelias į sėkmę“. Panelinės diskusijos metu kartu su kitų šalių narių atstovais bus diskutuojama tema „ŽIV epidemijos Rytų Europos ir Centrinės Azijos šalyse sustabdymas: galimybės ir iššūkiai“. Ministrė R. Šalaševičiūtė pristatys Lietuvos bendradarbiavimą sveikatos apsaugos sektoriuose, skatinant politinius sprendimus bei kuriant strateginius nuostatus gyventojų sveikatai užtikrinti.

Šis susitikimas – galimybė šalims pasidalinti gerąją patirtimi ir numatyti prioritetus,  išgryninti prevencines programas, nacionalinį finansavimą, peržiūrėti politiką, siekiant efektyviausių ir ekonomiškiausių sprendimų.

 

SAM Ryšių su visuomene skyrius,

samrsv@sam.lt,  http://sam.lrv.lt

 

 Sekite naujienas Sveikatos apsaugos ministerijos Facebook puslapyje!

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...