Sveikatos apsaugos viceministras V. Gavrilov dalyvaus ES ministrų susitikime

Sveikatos apsaugos viceministras  Valentin Gavrilov  išvyko į Amsterdamą, kur  balandžio 18 d. vyksta neformalus Europos Sąjungos (ES) Sveikatos apsaugos ministrų susitikimas. Jį rengia pirmąjį šių metų pusmetį ES Tarybai pirmininkaujanti Olandija.

Neformalaus Sveikatos apsaugos ministrų susitikimo darbotvarkėje – svarbūs visoms ES narėms inovatyvių ir prieinamų vaistų, maisto produktų gerinimo bei kiti klausimai.

Susitikime bus keičiamasi nuomonėms, kokių priemonių būtina imtis ES lygiu, kaip plėtoti valstybių narių bendradarbiavimą, kad didėtų inovatyvių vaistų prieinamumas pacientams.

Susitikime ES Sveikatos apsaugos ministrai taip pat svarstys palankaus sveikatai maisto gamybos  problemas ir galimybes, pasidalins savo šalių patirtimi.

Paskutinė neformalaus sveikatos ministrų susitikimo sesija bus skirta diskusijoms antimikrobinio atsparumo klausimais.

SAM Ryšių su visuomene skyrius,

samrsv@sam.lt, www.sam.lt

Sekite naujienas Sveikatos apsaugos ministerijos Facebook puslapyje!

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...