Tapkite Lietuvos medicinos bibliotekos draugu!

Minint 16-ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę, balandžio 23 – 29 d., Lietuvos medicinos biblioteka kviečia medikus dalintis mintimis, nuotraukomis, įdomia informacija, studijų metų prisiminimais. Siūlyti naujas idėjas, rašyti, diskutuoti ir komentuoti kviečiama bibliotekos Facebook paskyroje ir LMB Tau tinklaraštyje. Tapkite bibliotekos draugu, dalinkitės su ja savo istorija, tapkite jos istorijos dalimi!

Šių metų Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės šūkis: „Stiprios bibliotekos – stipri visuomenė“.

Iniciatyvai susivienijusios bibliotekos siekia parodyti, kad bibliotekos yra bendruomenės telkianti ir vienijanti erdvė. Čia puoselėjamos senos tradicijos ir kuriamos naujos, čia gimsta inovatyvūs sprendimai, ugdant laisvą ir kūrybingą asmenybę, čia moderniausios informacinės technologijos tampa įrankiais pažinti, mokytis ir mokyti kitus. Biblioteka kviečia neformaliam pasibuvimui draugų rate ir virtualiam bendravimui socialiniuose tinkluose. Ji gali būti patikimu partneriu nedideliuose regiono ar didžiuliuose tarptautiniuose projektuose.

Lietuvos medicinos biblioteka Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę, kaip ir kasmet balandžio mėnesį, skelbia akcijas skaitytojams:

  • grąžinkite pasiskolintus leidinius – delspinigių mokėti nereikės;
  • įsigykite skaitytojo pažymėjimą nemokamai;
  • gaukite dovanų knygas iš dubletų fondo;
  • medicinos informacijos paieškos kursai – nemokamai! Bibliotekų savaitės metu kviečiame užsiregistruoti el. paštu jurate.stukiene@lmb.lt
  • taip pat lauksime Jūsų, gerbiami medikai, naujai išleistų knygų – padovanokite bibliotekai.

Lietuvos medicinos bibliotekos renginiai:

Balandžio 25 d., pirmadienį, 10 val. Bibliotekų savaitės atidarymas. Skaitymai „Biblioteka – mano atrastasis pasaulis“.

Balandžio 26 d., antradienį, 17:30 val. Etnokultūros centro knygos  „Nuo pintinės iki rankinės“ pristatymas. Dalyvaus knygos autorė Irena Juškienė bei dail. Editos Petravičienės stilizuotų rankinių paroda.

Balandžio 27 d., trečiadienį, 12 val. Lietuvos pacientų organizacijų atstovų taryba (LPOAT) kartu su Lietuvos medicinos biblioteka organizuoja konferenciją „Pacientų ir jų organizacijų teisės Lietuvoje“.

Lietuvos medicinos bibliotekos Facebook paskyra – https://www.facebook.com/Medicinos/?fref=ts

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...