Tradicinėje Kraujo dienoje – gydymo inovacijos ir dėmesys pacientų gyvenimo kokybės gerinimui

Onkohematologinius ligonius vienijanti bendrija „Kraujas“ ir VUL Santariškių klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centras jau eilę metų kviečia minėti Kraujo dieną ir susiburti sunkios kraujo ligos paliestus žmones, jų artimuosius, medikus bei drauge pasidžiaugti pasiektais gydymo rezultatais.

 

Minint Kraujo dieną, gegužės 19 d. Vilniuje bus organizuojamos dvi konferencijos. Viena bus skirta pacientams ir jų artimiesiems, kita – bendrosios praktikos gydytojams, kurių kompetencija, diagnozuojant sunkias kraujo ligas, yra itin svarbi. Kraujo dienos minėjimo renginiai vyks gegužės 19 d. „Holiday Inn“ konferencijų centre.

Programa pacientams

Programa gydytojams

Pacientams ir jų artimiesiems skirtoje konferencijoje gydytojai hematologai pateiks naujausią informaciją apie lėtines mieloleukemiją ir limfoleukemiją, mielominę ligą, paraproteinemijas, bus kalbama mitybos, fizinio aktyvumo, socialinių garantijų temomis, pateiktos elgesio rekomendacijos ir stebėsenos gairės pacientams po kaulų čiulpų transplantacijos.

 

Pacientai turi išskirtinę galimybę iš anksto pateikti rūpimus klausimus apie savo ligą, kurie konferencijos metu bus pateikiami anonimiškai. Klausimus galima pateikti elektroniniu paštu info@kraujas.lt arba tel. 8 687 409 52.

 

Medikams skirtame seminare VUL Santariškių klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytojai pristatys pranešimus apie kraujo ligų simptomų atpažinimą, naujausius diagnostikos metodus, Lietuvoje taikomą gydymą, „žaliuosius koridorius“ onkologijoje ir hematologijoje, praktinius paliatyviosios medicinos aspektus.

 

Norėdami dalyvauti konferencijoje prašome registruotis el. p. info@kraujas.lt  arba  tel. 8 687 40952.

 

Daugiau informacijos rasite www.kraujas.lt

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...