Vaistų registravimo procesas bus efektyvesnis dėl spartesnio dokumentų pateikimo

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba gausiam būriui vaistinių preparatų registruotojų, bei didmeninio platinimo įmonių atstovų susitikime pristatė vieningą vaistų registracijos dokumentų pateikimo procesą, kuris įsigalios nuo š. m. gegužės 1 d.

Susirinkusiuosius Tarnybos specialistai supažindino su pokyčiais, dėl kurių vaistų registracijos elektroninių dokumentų pateikimas per CESP portalą tampa vieningu visoje Europos ekonominėje erdvėje. Įsigalioję pokyčiai paspartins vaistų registravimo procesą, nes bus priimamos tik elektroninės vaistų registravimo bylos. Tai gerokai palengvins administracinę naštą pareiškėjams, taupys laiką, logistikos lėšas bei sumažins vaistų registracijos bylų paruošimo ir pateikimo sąnaudas.
 
Tarnybos viršininkas Gintautas Barcys susitikimo dalyvius kvietė glaudžiau bendradarbiauti, keistis informacija, dalintis patirtimi, nebijoti klausti bei kartu ieškoti galimų sprendimų būdų.
 
Vaistų registracijos skyriaus vedėjo pavaduotoja, laikinai vykdanti vedėjos funkcijas, Dovilė Zacharkienė tiki, kad pokyčiai įneš teigiamų pokyčių: „Bylų teikimo procesas vaistų registruotojams taps lengvesnis ir efektyvesnis, vertinimas bus skaidresnis ir paprastesnis. Vaistų registracijos skyriaus darbuotojai yra pasiruošę aktyviai komunikuoti, kad perėjimo laikotarpiu viskas vyktų sklandžiai, o iškilę klausimai būtų sprendžiami kuo sparčiau ir atviriau“.
 
Susitikime dalyvavo daugiau kaip 130 vaistinių preparatų registruotojų, didmeninio platinimo įmonių, bei vaistų tiekėjų ir asociacijų atstovų. Visi sutiko, kad reikia drauge būti aktyviems vaistų rinkos dalyviams. 

 

http://www.vvkt.lt/lit/Vaistu-registravimo-procesas-bus-efektyvesnis-del-spartesnio-dokumentu-pateikimo/1555

 

VVKT informacija

 

Delija Milašiūtė

Atstovė ryšiams su visuomene

 

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba
Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius, Lietuva
El. paštas delijamilasiute@vvkt.lt
Tel. +370 (5) 263 9264

Mob. tel. +370 (672) 97016

www.vvkt.lt

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...