Vilniaus biuro darbuotojai kraujo davė ant stogo

Vilniaus verslo centro „Vertas“ darbuotojai pasirinko itin originalią vietą neatlygintinos kraujo donorystės akcijai – pastato stogą. Beveik pusšimtis čia dirbančiųjų lipo ant pastato stogo ne tam, kad pasigrožėtų įspūdingais Vilniaus vaizdais, bet tam, kad dovanodami kraujo galėtų padėti kitiems.

 

 

„Vaizdai įspūdingi, o jausmas neapsakomas“, – susižavėjimo neslėpė net ir daug matę akciją organizavusio Nacionalinio kraujo centro darbuotojai. Nei darbuotojų, nei donorų nuotaikos nesugadino ir trumpas vasaros lietus.

 

Pasak verslo centro atstovės Agnės Svetnickaitės,  septynioliktame pastato aukšte esanti atvira erdvė paprastai naudojama darbuotojų bendravimui ar specialiems renginiams, bet puikiausiai tiko ir kraujo donorystės akcijai. Ne kartą davusi kraujo Agnė, sako, kad biuro darbuotojai laukė šios akcijos, o kai kurie kraujo davė pirmą kartą. „Jeigu galiu, noriu padėti kitiems. Niekada nežinai, kada tau ar tavo artimiesiems gali prireikti gyvybiškai svarbios pagalbos“, – sako viena akcijos dalyvių. 

 

Apie įstaigą:

VšĮ Nacionalinis kraujo centras yra  didžiausia kraujo donorystės įstaiga mūsų šalyje, krauju ir jo komponentais aprūpinanti visos Lietuvos gydymo įstaigas. Centre įdiegti pažangiausi tarptautinės standartų organizacijos kokybės vadybos standartai ISO 9001,o veikla bei visos procedūros vykdomos taikant aukščiausius ES kokybės reikalavimus. VšĮ Nacionalinis kraujo centras  turi filialus Klaipėdoje ir Panevėžyje, taip pat nuolat veikiančius  mobilius kraujo ėmimo punktus Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje.

________________________________________________________________________________

Nuotraukų galerija: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1034718033214392.1073742020.120853984600806&type=3

Kontaktinis asmuo:
Rosvaldas Gorbačiovas | VšĮ Nacionalinis kraujo centras
Žolyno g. 34, Vilnius
Mob. tel.: +370 655 88559
El.paštas: r.gorbaciovas@kraujodonoryste.lt
www.kraujodonoryste.lt
www.facebook.com/kraujodonoryste

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...