Žiniasklaidos atstovai maloniai kviečiami dalyvauti „Švarių rankų šokio“ šventėje

Gruodžio 9-ą dieną, trečiadienį, 15.30 val. Sveikatos apsaugos ministerijos salėje, esančioje Vilniaus g. 16 (nepagrindinis ministerijos pastatas) Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras, Sveikatos apsaugos ministerija bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija rengia gražios iniciatyvos „Švarių rankų šokis“ nugalėtojų apdovanojimo šventę. Laureatus – šauniuosius darželinukus, pradinių klasių vaikučius, jų pedagogus ir tėvelius – sveikins sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė. Žiniasklaidos atstovai maloniai kviečiami dalyvauti!

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras drauge su Sveikatos apsaugos ministerija bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija dar rudenį pakvietė darželinukus, pradinių klasių moksleivius ir jų šeimas prisijungti prie iniciatyvos „Švarų rankų šokis 15“. Šio konkurso tikslas – ne tik mokyti higienos, bet ir ugdyti tokias vaikų kompetencijas kaip ritmo pojūtis, muzikalumas, kūrybingumas, saviraiška, dėmesys ir pastabumas.

Ši jau ketvirtus metus sėkmingai įgyvendinta iniciatyva – puiki galimybė lavinti asmens higienos įpročius ir kūrybiškai pažvelgti į švarių rankų svarbą. Jos dalyviams reikėjo sukurti originalų šokį, nufilmuoti ir, įkėlus į interneto svetainę youtube.com, ir atsiųsti nuorodą.

 „Švarių rankų šokis 15“ iniciatyvoje dalyvavo daugiau nei 7 tūkst. vaikų, kurie išmoko taisyklingai plauti rankas. Visi konkurso dalyviai pasirodė šauniai, o svarbiausia – nuo šiol jie mokės tai atlikti linksmai ir rankų plovimas galės būti ne sunki prievolė, bet smagus žaidimas.  

Visi organizatoriai bus apdovanoti padėkos raštais, o 15 šauniausiųjų – šios iniciatyvos laureatų gruodžio 9 d. 15.30 val. bus apdovanoti LR Sveikatos apsaugos ministerijoje (Vilniaus g. 16). Visi, mažiausiųjų Lietuvos gyventojų sveikatai neabejingi masinių informavimo priemonių atstovai, ypač laukiami!

 

 

 

 

Daugiau informacijos:

Zigmantas Nagys,

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS Centras
Švietimo ir komunikacijos skyriaus vedėjas

 tel. (8 5) 230 0124, mob. tel. 8 684 33174, el. paštas: zigmas.nagys@ulac.lt

 

 

SAM Ryšių su visuomene skyrius

Tel. (8 5) 266 1415, samrsv@sam.lt, www.sam.lt

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...